KÜSIMUSED & VASTUSED

A. Bitcoin on 2009. aastal loodud uut laadi ja esimene hajutatud digitaalne valuuta, mida ei ole võimalik võltsida ning mille kasutamisele ei ole riikidel ega pankadel võimalik mõju avaldada. Bitcoine luuakse eelnevalt kindlaks määratud kogus ehk 21 miljonit ühikut ja neid ei ole võimalik juurde trükkida ega rohkem käibele lasta. Bitcoini ongi nimetatud digitaalseks kullaks. Bitcoini ei kontrolli mingi eraldiseisev ringkond. Krüptovaluuta ülekandeid sisaldav arvepidamine on kõigi jaoks avalik ja Bitcoini lähtekood on samuti avalik. Uusi Bitcoine luuakse n-ö poolitamise abil lähtekoodis sisalduva eelnevalt kindlaks määratud skeemi järgi. Praegu on Bitcoine käibel umbes 15 miljonit ühikut. Krüptoraha tekitajad peavad ülal Bitcoini oma internetivõrku, mis on praegusel hetkel maailma suurim krüptorahavõrk ja nad saavad selle eest tasuks uusi loodavaid Bitcoine. Bitcoini võrk tegeleb arvutite lahendusvõimsuse abil arvepidamisega krüptoraha ülekannete kohta ja samas võrk ka kinnitab Bitcoinide ülekanded ühtedelt kasutajatelt teistele. Bitcoini kontosid ei ole võimalik „külmutada“ nagu krediitkaarte, pangakontosid või muid PayPal kontosid. Bitcoini statistikat ja krüptoraha ülekandeid on võimalik jälgida blockchain.info lehelt ja rohkem infot Bitcoinide kohta leiate bitcoin.org lehelt.
A. Ethereum on praegusel hetkel populaarsuselt teisel kohal olev krüptovaluuta. Ethereumi valuuta mahuks kujuneb 100 miljonit ühikut, millest on praeguseks loodud umbes 85 miljonit ühikut. Ethereumi blokiahel on jagatud kaheks sellega ühendatud DAO mündi häkkimise tõttu. Praeguseks on jagunemise tulemusel olemas Ethereum (turuväärtus umbes 1 miljard) ja Ethereum Classic (turuväärtus 120 miljonit). Ethereumis on blokiahelat muudetud selliselt, et häkkeril ei õnnestunud häkkimise tulemusel äravõetud varasid endale jätta ja Ethereum Classicis häkker sai äravõetud varad endale ja blokikett on püsinud algupärasel kujul. Häkkimise tagajärjel langes Ethereumi kurss hetkeliselt ja pärast jagunemist on mõlema poole kokku liidetud turuväärtus praegusel hetkel suurem kui enne häkkimist. Ethereum püsib kirjutamishetkel krüptovaluutade seas populaarsuselt teisel kohal.
A. Cameleoncoin on krüptovaluutade korv, mille sisuks on ainult parimad krüptovaluutad. Cameleoncoine võivad osta ja müüa ainult Lifetime member liikmed. Cameleoncoini hind sõltub selle koosseisu kuuluvate krüptovaluutade hinnast. Cameleoncoini müntide hulk ei mõjuta hinda, oluline on nende sisu. Uutele käibele lastavatele Cameleoncoinidele laetakse alati nende antud hetke väärtusele vastav summa (BTC). Cameleoncoin on lihtne viis Bitcoini investeeringu hajutamiseks ühekorraga mitmeks eri krüptovaluutaks. Professionaalid tegelevad kauplemisega ja haldavad Cameleoncoini portfooliot, otsides liikmetele ja Ettevõttele kuuluvatele Cameleoncoinidele parimat võimalikku tootlust. Cameleoncoini kurssi ja sisu näeb reaalajas "KURSID" lehel.
A. Ennast registreerinud uuel liikmel on Lifetime member liikmemaksu tasumiseks aega kaks nädalat. Arvuti "külmutab" koha automaatselt pärast kahe nädala möödumist registreerumisest, kui liikmemaksu ei ole tasutud.
A. Liikmel on oma veebisaidi kaudu lihtne osta Bitcoine ja neid võib oma veebisaidilt üle kanda teisele liikmele, oma wallettisse või millisele tahes Bitcoini aadressile.
A. Ei ole. Makstud Lifetime member liikme õigused säilivad ka siis, kui krüptovaluutat ei omata. Ka ilma krüptovaluutat omamata makstakse võrgutulu alaliinist "TOOTED" lehel esitatud preemiasüsteemile vastavalt.
A. Säilivad. Omal veebisaidil ei pea olema Bitcoine või Cameleoncoine. Ettevõte maksab võrgutulu alaliinist kõigile liikmemaksu tasunud Lifetime member liikmetele.
A. Võrgutulu makstakse kõigile Lifetime member liikmetele. Bitcoinide või Cameleoncoinide omamine ei ole kohustuslik, kuid see on soovitav. Võrgupreemiad on suuremad nendel, kes omavad Cameleoncoine.
A. Loomulikult. Ettevõte ei sea mingeid piiranguid liikmete tegevusele või kuulumisele mingisse teise organisatsiooni või võrku.
A. On turvaline. Hoiame kogu vara offline walletites, millesse häkkeritel ei ole võimalik sisse murda. Ettevõte on juba enne teenuse avamist kõik läbi mõelnud, et see oleks võimalikult turvaline.
A. Kõiki Cameleoncoinide varasid hoitakse maailma suurimal börsil. Börsi kõiki varasid hoitakse offline walletites, kuhu häkkeritel ei ole võimalik sisse murda. "KURSID" lehel olevad andmed tulevad otse börsil olevalt Cameleoncoini kontolt, kus hoitakse kogu portfooliot.
A. Cameleoncoini hind kujuneb selle koosseisu kuuluvate krüptovaluutade hindadele vastavalt. Hinda arvutatakse kaks korda iga sekundi jooksul börsikontolt laekuvatele andmetele vastavalt ja avaldatakse "KURSID" lehel kõigile avalikult, mitteliikmed kaasa arvatud.
A. Kui registreerute liikmeks ja saadate omalt veebisaidilt ticketi. Vastame ticketile võimalikult kiiresti.
A. Uute Cameleoncoinide laadimine toimub selliselt, et Ettevõte teeb Bitcoinide ülekande börsile ja ülekantav kogus jagatakse Cameleoncoinide antud hetke väärtusega. Uute Cameleoncoinide laadimisel nende BTC weight% tõuseb hetkega. Laadimine ei avalda mingisugust mõju ühe Cameleoncoini väärtusele, vaid portfoolio väärtus suureneb ja Cameleoncoinide arv kasvab võrdeliselt väärtuse suurenemisega.
A. Loomulikult. Veebisaidil ei pea hoidma midagi. Ettevõte maksab sellegi poolest võrgutulu alaliinist "TOOTED" lehe preemiasüsteemi punktile vastavalt kõigile Lifetime member liikmetele.
A. Ei tohi. Cameleoncoinide ostu- ja müügitehingute eest võetakse 1% tasu, millest makstakse liikmetele umbes 90% võrgutulu. Ettevõte soovib, et kogu Cameleoncoinidega kauplemine toimub selliselt, et liikmed saavad võrgutulu. Cameleoncoine on samas võimalik hõlpsalt konverteerida rahaks või Bitcoinideks, mida omakorda võib kohe üle kanda liikme soovitud kontole.