VAHENDUSTASUD

VAHENDUSTASUD

Bitcoinide ostutehingud

Bitcoinide ostuhinnast läheb 1% kauplemistasuks, millest liikmetele makstakse võrgutulu ”TOOTED” lehel kirjeldatud preemiasüsteemile vastavalt. Bitcoine on võimalik osta Cameleoncoinide ja eurode eest.

Cameleoncoinide ostutehingud

Cameleoncoinide ostuhinnast läheb 1% kauplemistasuks, millest liikmetele makstakse võrgutulu ”TOOTED” lehel kirjeldatud preemiasüsteemile vastavalt. Cameleoncoine on võimalik osta Bitcoinide ja eurode eest.

Cameleoncoinide ja Bitcoinide müügitehingud

Cameleoncoinide ja Bitcoinide (müügihinnast läheb 1% kauplemistasuks, millest liikmetele makstakse võrgutulu ”TOOTED” lehel kirjeldatud preemiasüsteemile vastavalt. Cameleoncoine ja Bitcoine võib müüa (vahetada) otse eurodeks.

Raha hoiustamine PayPal makseviisi korral

PayPal võtab krediitkaardiga maksmise eest teenustasu 3,4% + 0,35 eurot. Valmis laetud rahaga maksmise eest PayPal tasu ei võta. Ettevõte ei võta tasu deponeeritud summadelt ja nendest ei maksta ka liikmetele võrgutulu.

Raha hoiustamine kinkekaardiga

Kinkekaardi müüja võtab teenuse eest 1% hoiustatavast summast. Ettevõte ei võta kinkekaartide müügi eest tasu ja ei maksa sellest ka liikmetele võrgupreemiat.

Raha hoiustamine ülekandega

Raha hoiustamine IBAN konto ülekandega on liikmetele tasuta ja sellest ei maksta võrgupreemiat.

Ülekanne oma kontole

Ülekanne oma IBAN pangakontole on tasuta. Liige võib soovi korral tellida ülekande ka teiste riikide pankadesse. Vastuvõtja pank võib ülekandest kinni pidada oma vahendustasu, mille eest ettevõte ei vastuta.

Bitcoinide ülekanne oma wallettisse

Bitcoinide ülekanne oma wallettisse maksab ainult tavapärase Bitcoini-võrgus makstava ülekandetasu võrra, mis on umbes 0,08- 0,16 eurot.

Bitcoinide ülekanded liikmete vahel

Bitcoine on veebisaidi vahendusel liikmete vahel lihtne üle kanda. Liikmelt liikmele tehtud Bitcoinide ülekanne on täiesti tasuta ja ülekanne toimub sekundi jooksul ilma viivitusteta.

Bitcoinide hoiustamine

Bitcoinide hoiustamine liikme enda veebisaidil olevasse Bitcoin wallettisse on tasuta. Hoiust on võimalik kasutada ja see on automaatselt nähtav pärast Bitcoini-võrgu kinnitust.