ETTEVÕTE

TEENIMISLOOGIKA

Cameleoncoin on uus arukas innovatsioon, mille sisu muutub pidevalt ja väärtus suureneb. Esimese aasta tootluse miinimum eesmärgiks eurodes ongi seatud +100%. Cameleoncoin sisaldab umbes 20% kõige populaarsemat krüptovaluutat Bitcoin, 10% populaarsuselt teisel kohal olevat krüptovaluutat Ethereum ja 70% kõiki muid populaarseid krüptovaluutasid. Cameleoncoini hind kujuneb kõigi selle koosseisu kuuluvate krüptovaluutade börsihindadele vastavalt.

TOOTLUSE NÄIDE 100% AASTATULU KORRAL

Näiteks 5 000 euro investeerimine compoundina 5 aastaks ilma, et kasumit vahepeal välja võetakse. Investeeritud summa annab kasumit intressile, mis igal aastal suureneb eksponentsiaalselt ja investeeringu väärtus suureneb analoogselt teemandi hinnale ehk suurusele vastavalt. Pärast esimest aastat 10 000 eurot, teisel aastal 20 000 eurot, kolmandal aastal 40 000 eurot, neljandal aastal 80 000 eurot ja viiendal aastal 80 000 eurot korrutades 2 ehk 160 000 eurot.

ETTEVÕTTE SOOVITUS

Ettevõtte nägemus Bitcoinist on, et selle hind hakkab järgmise 3 aasta jooksul pööraselt kasvama ja muud krüptovaluutad tõusevad ehk veelgi kiiremini kui Bitcoin. Oleme esilehel toonud välja mõne põhjuse, miks meie arvates on Bitcoini puhul tegemist hea investeeringuga. Krüptovaluuta Ethereum on näidanud, et turule tuleb varasemast paremaid ja häid krüptovaluutasid. Ethereumi kurss tõusis valuuta väljalaskmisest alates kolme kuu jooksul üle 1 600%. Ka teiste krüptovaluutade puhul on nähtud sadadesse protsentidesse ulatuvaid päevatõuse ja samas on ka teiste krüptovaluutade ostusurve kogu aeg ühtlaselt suurenenud. Ostes Cameleoncoine, ostate samaaegselt mitmeid populaarseid krüptovaluutasid ühekorraga probleemideta ja hõlpsalt.

ETTEVÕTE

Nordlink Invest Ltd Ettevõte on kõigist tuntud äritegevuse mudelitest kokku kogunud ja omavahel ühendanud ainult parimad küljed ja jätnud kõik halvad küljed kõrvale. Ettevõte on üles ehitanud lihtsa äritegevuse mudeli ja loonud toote nimega Cameleoncoin. Liikmetele on loodud lihtne ja hõlbus viis teenida krüptovaluutadega raha ja soovitada ehk reklaamida Cameleoncoini kontseptsiooni uutele liikmetele. Krüptovaluutad kujutavad endast maailmas praegu kõige huvitavamat asja ja megatrendi. Meie ettevõte usubki enda Cameleoncoini tootesse niivõrd palju, et ettevõttel on oma investeerimisportfellis alati 10 000- 100 000 ühikut oma raha eest ostetud ja valmis laaditud Cameleoncoine. Valmis laaditud Cameleoncoine on liikmetel võimalik osta päeva börsihinnaga. Cameleoncoini sisu ja väärtust võib jälgida "KURSID" lehel või registreerudes member paneelile. Member paneeli kaudu võib jälgida ka krüptovaluutade värskemaid uudiseid.