KAUPLEMISE STRATEEGIA

MEIE KAUPLEMISE STRATEEGIA

Müümisel ja ostmisel kasutame me erinevaid strateegiaid. Me ei lähe kunagi kaasa üleskiitmisega ega osta midagi siis, kui kurss kasvab kiiresti. Ootame ära, kuni kurss langeb kõige lähema support tasemeni või fibonacci 50% või lausa 61,8% tasemeni, enne kui ostame mingit krüptovaluutat. Kauplemist on võimalik jälgida reaalajas meie leheküljel. Toimunud tehingud avalikustame otse API liidese kaudu ja kõik andmed tulevad meie lehele maailma suurimast börsist otse liidese vahendusel. Oleme püüdnud oma tegevuse arendada võimalikult usaldusväärseks ja läbipaistvaks. Kõige rohkem kasutame support ja resistance tasemeid ja fibonacci taset. Neid kahte erinevat kauplemisviisi tutvustame alljärgnevalt. Haldame ka mõningaid muid strateegiaid, mille kohta avaldame näiteid member uudistes.

SUPPORT/RESISTANCE TASEMED

Kursi eelmine haripunkt moodustab resistance’i. Kui resistance lõhkeb, muutub tase support tasemeks. Resistance’i lõhkemisel hakkab kurss enamasti langema ja testib uut support taset, nagu joonisel on näha, ja jätkab pärast seda tõusmist fibonacci 100% tasemele. Kõige parem ja kõige väiksema riskiga hetk ostmiseks on oodata, kuni kurss hakkaks uuesti langema ja osta fibonacci 50% tasemel, mis joonisel ongi uus support tase. Sageli võib kurss käia ära ka sügavamal fibonacci 61,8% tasemel, kuhu see joonisel ei ole jõudnud. Ostmisel kasutame eriti support taset ja müümisel resistance’i tasemeid.

TREND ON PIKEMAT AEGA OLNUD SUUNAGA ÜLESPOOLE

Krüptovaluutad on käesoleval hetkel n-ö megatrend ja me usume, et krüptovaluutade väärtus ja nõudlus nende järele kasvab lähemal ajal oluliselt. Püüame osta siiski võimalikult odavalt ja ainult kõige populaarsemaid krüptovaluutasid, millel on piisavalt suur ostu-müügitehingute maht. Bitcoin ja Ethereum kuuluvadki jätkuvalt Cameleoncoini koosseisu, sest usume kindlalt nende mõlema kursi tõusmisesse.

MIDA CAMELEONCOIN ENDAST KUJUTAB

Lühidalt öeldes kujutab Cameleoncoin endast kombinatsiooni Bitcoini indeksist, populaarseimate krüptovaluutade indeksitest ja meie kauplemise strateegiast. Väärtuse kasv sõltub ainult nendest teguritest. Krüptovaluutad muutuvad järjest populaarsemaks ja me usume, et kõik suuremad krüptovaluutad on pikemas perspektiivis suundumas jõuliselt ülespoole. Meie kliendid, kes on registreerunud "KURSID" lehel, võivad osaleda foorumis ja avaldada mõju ka Cameleoncoini sisule. Hoiame silma peal ka muudel internetist leiduvatel foorumitel ja kui vestluste käigus „ujub pinnale“ mõni uus krüptovaluuta, võtame selle vaatluse alla ning analüüsime, millise kursitaseme korral võiksime seda osta ja kui palju võiks seda protsentuaalselt paigutada Cameleoncoini koosseisu. Teeme pidevalt tööd selle nimel, et Cameleoncoini väärtus tõuseks parimal võimalikul viisil.

KASUTAME FIBONACCI 50% JA 61,8% TASEMEID

Joonisel on näha, kuidas langustrend muutub tõusuks ja kursi kõige madalam punkt on fibonacci 0% tasemel ja esimene haripunkt fibonacci 100% tasemel. Ostame tavaliselt esimest korda 50% taseme juures ja sellele lisaks siniselt alat fibonacci 61,8% tasemelt. Fibonacci 100% tase on kursile samas ka resistance tasemeks, mis lõhkedes muutub support tasemeks. Support tase peab hästi vastu, kuid lõpuks kurss torkab selle katki ja käib testimas fibonacci 50% taset, mis peabki hästi vastu. Pärast seda liigub kurss edasi tõususuunas. Sinised alad näitavad häid ostutasemeid. Esimene sinine ala on fibonacci 61,8% ja järgmine on fibonacci 50% tasemel.

KAUPLEMISE PSÜHHOLOOGIA

Me ei lähe kaasa üleskiitmisega ja ei osta siis, kui kurss liigub järsult ülespoole n-ö “Wow am i smart” alal. Ootame ülal mainitud strateegiate toel kannatlikult kursi langemist ja püüame osta alles pärast paanikal põhinevat müümist "How could I have been so wrong?" alalt. Tavaliselt ostame esimesel korral fibonacci 50% ja teisel korral fibonacci 61,8% alalt, mida võibki automaatselt pidada psühholoogiliselt headeks ostualadeks.